Прес-релізи
Прес-центр Прес-релізи

Інформація для вкладників та інших кредиторів Банку

22.08.2014

ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

«ТЕРРА БАНК»

       На підставі постанови Правління Національного банку України від 21 серпня 2014 № 518 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТЕРРА БАНК» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 21.08.2014 прийнято рішення № 72 про запровадження з 22.08.2014 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕРРА БАНК» (код СДРПОУ: 24425738; МФО: 380601; місце знаходження: Кудрявський узвіз, 2, м. Київ, Україна) (далі - ПАТ «ТЕРРА БАНК»). Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПАТ «ТЕРРА БАНК» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Ірклієнка Юрія Петровича. Тимчасову адміністрацію в ПАТ «ТЕРРА БАНК» запроваджено з 22 серпня 2014 по 22 грудня 2014.

       Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники ПАТ «ТЕРРА БАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ «ТЕРРА БАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.

       Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ТЕРРА БАНК» — http://www.terrabank.ua/, та у відділеннях даного банку. Довідкова інформація за номерами: 0-800-308-108 - «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або за телефоном «гарячої лінії» ПАТ «ТЕРРА БАНК» 0-800-500-454.

Зворотній зв`язок