Прес-релізи
Прес-центр Прес-релізи

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИПЛАТИ ВКЛАДНИКАМ

28.10.2014

З 28 жовтня 2014 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТЕРРА БАНК» (далі - ПАТ «ТЕРРА БАНК») починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився по 22 серпня 2014 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи Публічного акціонерного товариства «Український інноваційний банк» (далі – ПАТ «Укрінбанк»).

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПАТ «Укрінбанк» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «ТЕРРА БАНК».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 22 серпня 2014 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб —www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ТЕРРА БАНК» — www.terrabank.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами у ПАТ «ТЕРРА БАНК», у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні) та у ПАТ «Укрінбанк»: 0 800-501-422.

Зворотній зв`язок